BLOG | KDO JE OFÉLIE | ILUSTRACE | MALBY NA TEXTIL | TIŠTĚNÉ | KONTAKT


prosím o strpení, blog je v "rekonstrukci", tudíž tady nic nefunguje. (snad už nefungujou "jen" rozřazení článků do rubrik..)

Vzpomínky z lyžáku.

5. march 2011 at 11:46 | Ophelia |  Random
Mad world, Tears for Fears z roku 1983
Tak se Ophina vrátila z lyžáku. Samozřejmě, jak všichni říkají: "Jsme tam byli kvůli lyžování!", a samozřejmě, že většina ne :) Navíc počasí krásný, sněhu sice míň, ale jezdilo se na umělym stejně dobře. (I když já jsem proti tomu umělýmu, je v něm víc minerálů než v normálním, později taje a to se ani jedno přírodě asi moc nelíbí.) No, ale i když bylo všechno tak nějak dobrý, přeci jenom se stala dosti komplikovaná a nemilá věc.
Asi každá holka někdy zažila, že by si velmi rozuměla s nějakým klukem (říkejme mu třeba H) a měla ho za skoro nejlepšího kamaráda (někdy úplně :)) a asi každé holce se někdy stalo, že by mu to potřebovala říct, vyklopit mu, že ho má ráda (jako kámoše) a že chce, aby se takhle spolu bavili víc, jenže zrovna Ophelii se muselo stát, že si to posrala...
Bylo to asi takhle: Strašně blbá Ophelia měla depku a bulela jak malý dítě, k ní se přidala Meg, která bulela ale kvůli něčemu úplně jinýmu a vedle nich seděl Fikus, nejlepší kamarád té Meg a obě utěšoval (Ophinu spíše z donucení...) no a obě mu vylily vše co měly na hrudi studeného. Meg to, že má problémy s klukem, se kterým se líbala, a pak se ukázalo, že to vlastně celý nebylo o tom klukovi, ale o Fikusovi. A Ophina, že je smutná z toho, že pokazila vztah H s jednou holkou. No a potom tam přišel H s tim klukem od Meg a samozřejmě jim ženy vyklopily taky vše. Jenže bohužel H to asi pochopil špatně. Pochopil to prý tak, jako že se Ophelia do něho zabouchla a on se teď s ní nebaví, aby jí jakoby nedával šanci.
Myslela jsem si, že nikdy depku mít nebudu, dokonce jsem se s tím vytahovala, že jsem ji nikdy neměla. Jenže teď jsem pochopila, že kamarádství je nejdůležitější. Že je to víc než láska. Vím, že s tím většina nebude souhlasit, ale pro mně to tak je, protože do člověka se sice zamiluješ, jenže velmi lehce to může skončit. Kdežto kamarádství většinou víc vydrží. A proto už nejsem člověk bez depek. Jaksi jsem vyspěla, došla k pochopení. Čeho? Kamarádství. A chci, aby se se mnou zase H bavil, jenže já nevim, jak bych mu to měla říct, že to byl jenom omyl. Meg se to snažila vyřešit za mě, protože viděla, že jsem z toho smutná. Jenže on....Ach jo! Já nevim, co s tim, chtěla bych aby si mohl přečíst můj deník, pochopit, co si myslím, co cítím. Nevím, co mu mám říct a co bych si raději měla nechat pro sebe. Právě tím se to posralo, řekla jsem mu moc a on to špatně pochopil. Už ani nevím, jak bych tenhle článek dokončila, proto ho nechám nedopsaný. V hlavě se mi hemží spousta myšlenek, nevím, jak je zapsat, nevím, ani co jsou zač, jestli jsou vůbec moje, nebo jen písničky, kterou poslouchám.
Ophelia
 


Comments

1 Meggy | Web | 5. march 2011 at 21:10 | React

Ten článek se mi líbí! :) A věř tomu, že to bude lepší. Ve škole se toho hodně změní, čehož se já bojím, ale tohle bude lepší...na sto procent :)

2 H :-) | 6. march 2011 at 20:41 | React

Moc hezky clanek s tim denikem to neni spatny napad asi to vypada ze to chci jen zneuzit ale moc rad bych vedel co si vlastne myslis a citis protoze to nevim a chtel bych te poznat ne jen z venci ale i "zevnitr" ( tentokrat bez prasaren !!! :-) pak mi doslo ze si to tak nemyslela ale zezacatku to tak pripadalo vsem, bohuzel i me.... A pak sem se s tebou moc nebavil protoze sem nevedel o cem... Tagze to nebyla tvoje chyba jen ja sem si to spatne vylozil...  ( jinak si jedna z mejch nejlepsich kamosek :-)

3 Fikus | 7. march 2011 at 20:54 | React

Nebavil jsem se s tebou jen z donucení, ale protže seš moje kámoška... Já věděl, že ho bereš jen jako kámoše, ale Meggy mi řekla, jak to bylo na začátku lyžáku a pak sem nevěděl co si mám myslet... Ale jsem rád, že si mi řekla, to co sis myslela a to samý Meggy... Pochop, že kdyby si to neřekla tak by se sice nic nestalo, ale "H" by vůbec nevěděl, co si o něm myslíš... jinak moc hezký článek

4 Tonda :D | 11. march 2011 at 15:38 | React

Lidi vy se rozvášňujete :D a vaigle ... šak nikdy nic není tak horké,jak se to uvaří ...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.