BLOG | KDO JE OFÉLIE | ILUSTRACE | MALBY NA TEXTIL | TIŠTĚNÉ | KONTAKT


prosím o strpení, blog je v "rekonstrukci", tudíž tady nic nefunguje. (snad už nefungujou "jen" rozřazení článků do rubrik..)

Vesna! (To zní fakt divně...)

26. april 2011 at 17:51 | Ophelia |  Random

Žiš, já jsem tak ráda! :) ♥

Celou zimu jsem "trpěla". Já se tak strašně tešila na jaro, že jsem ani nepoznala, že začalo... Samozřejmě jsem toho hned využila a chodim v kraťasech a šatech furt- na úkor svého zdraví, jak tvrdí moje matička (...) A to jsem jí přitom radši neřekla, že smrkam krev. Vlastně už nedělam nic jinýho, než že bych smrkala- já už to takhle mam tak rok, že prostě furt smrkam, když vono poslední dobou to je trošku horší. No jó no, zajímalo by mě, jestli mi z toho nosu ještě vůbec něco zbude...
Jo, ale to se vůbec netýká jara. Spíš mě to v "jarování" ubržďuje...Nevim, nikdy jsem jaro neměla ráda. Vždycky jsem si představila takový to promrzlý zamrzlý období, kdy se nic neděje, hlavně se vůbec nechystá léto a všechno kolem líně leze. Teprve minulej rok jsem změnila názor. Vždycky jsem milovala podzim, taky to možná bude tím, že jsem se na podzim narodila, možná jenom tím, že mám ráda teplý dlouhý večery, ale né až moc přehřátý a propocený jako v létě. A možná to prostě bude tim, že podzim je jednoduše nejlepší! (Dost naivní...) No ale, když se nad tim zamyslim, tak vlastně to jaro zas tak ráda nemám, pořád ho mam spojený s tim zamrzlym ledovatym chodníkem... To si děláš srandu Ophelie?! To jako teď budu muset smazat celej tenhle článek, jenom proto, že jsi změnila názor?! Trubko!
Ne, jaro je přece super, aspoň do tý doby, než začne léto :) Na jaře, teda po tom mrznoucím období, se toho spoustu děje. Teda, sice to mam zase opačně jak jiný lidi- oni hubnou z Vánoc a já se snažim nabrat aspoň 3 kila, (pravda, to dělám celoročně, takže se to asi nepočítá,) oni začínaj shánět pruhovaný oblečení na léto, já na proužky mam skoro alergii... (Promiň Mer ;)) Dobře, tohle byly blbý příklady- asi to mam stejně jako všichni |:( Ale o to nejde. Prostě, taky všechna zvířena naší planety dělá... ehm.. tamto a všude je jaksi veselo. Muhahahaha!
Teď ještě, aby mi někdy taky skončila ta rýma. Pokuď se tomu tak dá říkat...
Dobře, myslim, že to ukončim, stejně
z tohodle článku nic nebude.
Ophelia.
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.