BLOG | KDO JE OFÉLIE | ILUSTRACE | MALBY NA TEXTIL | TIŠTĚNÉ | KONTAKT


prosím o strpení, blog je v "rekonstrukci", tudíž tady nic nefunguje. (snad už nefungujou "jen" rozřazení článků do rubrik..)

Hižjugžá.

6. june 2011 at 12:09 | Ophelia |  Random
Oukej, tenhle článek bude opravdu vůbec o ničem. Ještě dlouhých dvacettři minut do konce provní hodiny informatiky a potom ještě druhá... Máme si vytvářet WWW, většina lidí kouká do prázdné obrazovky a ten zbytek nesmyslně mačká rychle tlačítka. Gtiikzgbkg... Ale já! Jáá máám svůůj blog a sic "mám tvůrčí krizi" (Kam), musím něco jistého napsat. Jistého, neb bych mohla dostat kuli. Asi bych jako správný student měla napsat článek o internetu, nebo že prostě venku lítaj motýli a já měla k obědu zelí. Ne, motýla jsem dneska ještě bohužel neviděla a oběd jíst teprv budu. Ráčím tedy psát o něčem iném. Iné. Co je tak iné... Můj život se ani moc od minulého článku nezměnil. Tedy ano, každou novou sekundou, ale jsou toť jen nesmyslné egoistické malé příběhy, které není radno dokumentovat. Ráda bych sem dala aspoň nějaký obrázky, co jsem poslední dobou nakreslila, jenže jsem ve škole a tam nic takovýho neskladuju. Alespoň uvnitř počítače ne-e. Ajgdhdasghnsdkgnjsfdng. Všichni pořád píšou a píšou a píšou... To je divnost. Předpokládám, že nikdo z vás se nedostane dál, než na těchto pár řádků, dál už by asi ani nemělo smysl psát. Také předpokládám, že ani tohle už číst nikdo nebude. Unudí vás k smrti!

Zabíjí článek, zabíjí,
neviné to děti
čtou a život jim promíjí,
jen jdou
jdou
jdou
od desíti k pěti.

Oukej, co je tohle za sračku?! Já a básně, nikdy jsme se nespřátelily, jen je ráda čtu, ale nerada tvořím. A to si říkám tvořivý člověk. Ale hovno. Sihfdlasnblksgoi!Chtěla bych umět třeba islandsky, abych mohla napsat báseň typu:

Islanďáci, islanďáci,
nic na práci, nic na práci.
Medvědi rádi rum,
když ho umíš, je to um.
Islanďák mu dá napít,
medvěd je rád, obejme,
jak mu chceš ale vysvětlit,
že islanďákovi páteř tím odejde.

ale samozřejmě v islandštině, a nikdo by tomu nerozuměl. Jenom islanďáci, ale těm asi už stejně zamrzly internetový spojení. Jsou odříznutý od celýho světa, můžou si povídat s ledníma medvědama. A taky-! Uměj islandsky! Asi jim tam někdy zavolám a poprosím je o nesmyslnou básničku o rumu a rozdrcenejch páteřích.
Huuuu! Konečně jsem dopsala článek o ničem, kde je jenom to, co může vidět slušný člověk. I když... opravdu nevím, jestli...- Snad si vy, školáci, domyslíte, co že tam mělo býti ;) Já jsem totiž slušná a nepomlouvám takové ty VELMI HODNÉ lidi, co nás držej právě v takovém ústavu, kde momentálně sedím. Tečkos.


Ophelia

___________________________________________________________________
Mimochodem- tady jsou také další dětské výtvory pod vlivem naší paní profesorky ;)
 


Comments

1 Meggy | Web | 11. june 2011 at 12:58 | React

Měla si tam dát obrázek tuleně ;) btw, víš jak mě štve, že zrovna na tý jedný hodině ivt, kterou chybím můžem psát články na blog? :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.