BLOG | KDO JE OFÉLIE | ILUSTRACE | MALBY NA TEXTIL | TIŠTĚNÉ | KONTAKT


prosím o strpení, blog je v "rekonstrukci", tudíž tady nic nefunguje. (snad už nefungujou "jen" rozřazení článků do rubrik..)

Never!

1. february 2012 at 21:31 | Ophelia |  Random
Takové záporné slovo.. Ale pozor, hm! Chci ho použít v dobrym :)
Furt jsem si na něco stěžovala. Pořád jsem měla v něčem vymyšlenej problém.. Bla bla. Taková ta zadepkařená nána.
A přesně to nechci. Už nikdy nechci bejt ,,smutná,,!
Včera jsem se po delší odmlce zase rozbrečela. Ale jinym způsobem. Bylo to zvláštní. Tentokrát .... hm, jak to napsat, aby to nevyznělo trapně... tentokrát jsem brečela doopravdy. Spustila to prkotina.
Jeden... kluk mi poslal fotku, jak vypadá jeho zeď v pokoji. Úžasně namalovaný to bylo:) Akorát teda ty pocity, když jsem na to čuměla dlouho... nic moc.
Třeba to ani nezamýšlel, ale šla z toho na mě hrozná deprese. Smutek. Samota. Bezmoc. Něco takovýho.

To jsou ty pocity, kterejch se bojim.

A možná proto jsem se rozbulela. Prostě se bojim, že zase přijdou.
Ale teď jsem šťastná. Jaksi omylem (viz. minulý článek) se ten ,,jeden-kluk,, dozvěděl, co že to teda asi cejtim. Nebo takhle. Moc omylem to nebylo. Ze začátku určitě. Hrozně jsem se bála, aby to nezjistil. Nějak přišla řeč na blog, já se vyděsila, že ten článek už viděl a začala jsem psát nesmysly. No a pak mě to nějak chytlo, že jsem mu to stejně řekla. A to jsem se křižovala, že neřeknu! ...
Naštěstí to vzal dobře... (Nebo nevim, nenapsal nic špatnýho.) Snad se brzo uvidíme! Dřív jsem se dost bála, že to poseru. Jako, že by mě viděl. Že se na internetu nechovám tak, jak doopravdy. Já se ale tak snažim! :( Jenže to každej se prostě chová trochu jináč automaticky... A kdybychom se potkali, že prostě budu jiná, než co si myslel, jaká sem. Píšu si s nim hrozně ráda... Bude mi sympatickej aji v normálu? Ale přesně tak vypadal můj minulej vztah.
Stál za hovno.
Ten kluk mě fascinoval na chatu. Vždycky jsme si měli o čem psát. Ale pak jsme se potkali.. Prostě jinej člověk. A já si krásně vsugerovala, že ho prostě stejně mám ráda.... Dosti velká chyba!
A pak to s V. Asi to tady můžu krásně napsat. Měla jsem ho docela ráda... Nebylo v tom teda zas až tolik citů, ale měla. Však jsem o něm asi aji něco psala. No ale... krásně se ukázala jeho povaha, když jsem mu řekla, že mám ,,slabost,, pro Petra. První se se mnou chtěl jakože hned vyspat. Že tim cosi zachrání či co. A teď mě totálně ignoruje. Aspoň že tak.

Ale to neni k tématu. Psala jsem, že jsem/chci bejt šťastná. Protože mám bejt ráda, že jsem se narodila sem. Do Čech. Miluju to tady. Mám ráda až moc věcí na to, abych mohla bejt smutná.. Bla bla. Prostě.
A protože se snažim bejt pozitivní. A protože se těšim, až ho uvidim :)
 


Comments

1 Skyletta | Web | 3. february 2012 at 17:57 | React

Poslala jsem dopis. Tak snad ti dojde brzo.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.