BLOG | KDO JE OFÉLIE | ILUSTRACE | MALBY NA TEXTIL | TIŠTĚNÉ | KONTAKT


prosím o strpení, blog je v "rekonstrukci", tudíž tady nic nefunguje. (snad už nefungujou "jen" rozřazení článků do rubrik..)

Chm, pandaas!

11. march 2012 at 12:44 | Ophelia |  Random
Chystám se podívat se na to jednou celý. Muhahahahaaa!
Ahoj. Miluju to slovo. Mám ho hrozně ráda. Ale když si na něj vzpomenu, aniž bych ho viděla napsaný, vypadá asi takhle: Ahoj
Jo. Přesně tak, akorát je tmavší.
O tomhle jsem přemejšlela celej včerejšek. Byla jsem totiž nemocná.
Ano-ano, ležela jsem v posteli a bylo mi tak blbě, že jsem chvílema jentak křičela, nebo brečela. Fakticky hodně blbě. A tak jsem ani nedokázala číst, nebo psát deník, nebo nedejbože kreslit.
Jinak jsem taky přemejšlela o jménu Ophelia (+doplňte si příjmení, kdo ho znáte), jakou ty dvě slova maj barvu a pozadí. Fakt jsem se tim bavila. Ophelia je modrozelený, stejně jako ahoj a to příjmení je celý tmavomodrý. Chtěla bych se jmenovat Malinová. Miluju maliny! Nebo Meruňková, nebo Jahodová. Ach jo, to bych pak neměla jméno jako brčál, ale celý hezky oranžovo-červeno-fialovo-žůžový. Jo!
Celej den jsem ležela v posteli. Ležela a koukala do blba. Kolikrát mi Balú samou radostí skákal porádl na břicho a to jsem běhala od postele k záchodu, když jsem si myslela, že budu zvracet. Ale nedařilo se.
Celej den jsem koukala na filmy v angličtině. Všecky byly o trávě. Mařce. Hampu. Charasu. Ganje. Marijánce.. Však víte. Chm a všecky byly o tom, jak ta úžasná bylinka léčí. A pak jsem celou dobu přemejšlela, jakou že to mám nemoc, abychom ji pěstovali na zahradě. Myslim, že už tam stejně je, protože moje matka. Jak já miluju naši zahradu! A náš les a naše malinový pole. A všechny ty zákoutí a tak. Možná budeme mít kachny. Jmenujou se Indičtí Běžci a jsou to takový směšně vytáhlý normální kachny, který ale neuměj lítat. Budeme je mít kvůli požírání slimáků, kterejch je mi hrozně líto, když je někdo solí. Oni za to nemůžou, že si lidi vymysleli zahrady. A prej maj taky moc dobrý vajíčka. Ti Běžci, né slimáci.
Ach jak já se těšim na léto, až nám všechno vykvete, až nebude vidět přes plot k sousedům. Až budu sbírat kila malin a Balú si je zase bude sám taky trhat a žrát. Až vypustim králíky volně na zahradu a ta stará vopelichaná králičice se bude snažit vylézt Balúovi na záda. Až budu podnikat výpravy dolů do vesnice k paní, která dělá moc dobrou rybízovou zmrzlinu. Až se budu chodit koupat na moji plážičku a polezu s tim hňupem Hloušušem na Pikovickou jehlu.
Miluju svoji vesnici. A tak strašně se těšim na léto!
Chm, vlastně by mi stačilo mít jenom víc volnýho času. Místo školy třeba. Hehe. Jenom malovat. Uáá, jak moc bych měla času, kdyby nebyla škola.
Celkově je to hromada lží. To že se lidi dokážou vyléčit konopím z rakoviny. To že Dobeš dává (vysoko-)školné jenom proto, aby se snížil počet nevzdělaných, tím pádem nepřemýšlivých lidí a aby si nahrabal prachy. Čím míň lidí je vzdělanejch, tím míň maj času na přemejšlení o životě. A tím míň se zamýšlej o dnešní vládě, jaký jsou to kreténi. Chm. A to on potřebuje. A to potřebujou doktoři, kteří nepodporujou konopí, i když věděj, že to vyléčí v podstatě všechno. Protože si chtěj, jako ostatní, nahrabat prachy.
Fascinuje mě, jak je ten blog tak strašně.. chm, jak to říct. Průhlednej? Ani vlastně nevim, kdo tohle čte, a stejně sem píšu docela osobní věci. Pravda, deník vypadá dosti jinak. Ale stejně.
Asi to zní hodně divně, ale chtěla bych mít propadlý tváře. A propadlý světlý oči. Chtěla bych vypadat jako feťačka. Chm.
Hrozně bych si přála napsat smysluplnej článek,
ale hlava mi moc nemyslí. Jako ostatně vždycky.
Navíc je mi pořád blbě, ale už kvůli tomu neřvu.
Chachá.
 


Comments

1 Skyletta | Web | 11. march 2012 at 14:08 | React

To musí bejt bezva, bydlet na vesnici a chodit do školy do Práglu. By se mi líbilo.

2 S. | Web | 11. march 2012 at 21:07 | React

jo, je fakt, že to ahoj mi zní tak jako barevně a pohodově :D i když mám radši jiný pozdravy

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.