BLOG | KDO JE OFÉLIE | ILUSTRACE | MALBY NA TEXTIL | TIŠTĚNÉ | KONTAKT


prosím o strpení, blog je v "rekonstrukci", tudíž tady nic nefunguje. (snad už nefungujou "jen" rozřazení článků do rubrik..)

April 2012

Maddie the coonhound!

22. april 2012 at 13:08 | Ophelia |  Random
Chtěla bych vám představit jeden opravdu originální projekt. Maddie je Anglický mývalí lovecký pes (-anglicky jednoduše Coonhound) a její páníček s ní projíždí Ameriku, přičemž ji každý den vyfotí. Na stránkách má napsáno pouze a jednoduše "Mimořádně vážný projekt o psovi a fyzice". Tím bych vás asi také měla upozornit, že mývalí psi jsou proslulí tím, že se dokáží udržet na malých místech a nemají strach z výšek- dříve byli používáni na lov lišek a mývalů přičemž mývala museli zahnat na strom a do chovu se používali psi, kteří se za ním nahoru dokázali dostat co nejdále. Toť k psímu lezení na strom- určitě se na projekt podívejte. :) maddieonthings.com

Dredy, moje láska (1)

22. april 2012 at 12:09 | Ophelia
Někdy jsem měla aji období, že jsem si je chtěla ostříhat. Nechápu. Ale přiznám se, že někdy mi opravdu chybí ta volnost, kterou nabízejí volné vlasy.
Dřív jsem měla na tom napletený ještě zelený pseuda (to je něco jako dredy z umělejch barevnejch vlasů), ty jsem ale po roce nošení ostříhala. Listopad minulého roku mi přidělil pár copánků v zelené, fialové a modré. Pak to někdy v lednu/únoru tohohle roku jsem je sundala(copánky) a hned jsem zbytek vlasů dodělala na dredy. Ty jsem asi měsíc potom ještě doplnila o kusy bratrovejch dredů, on je totiž sundával, ale asi po čtrnáti dnech jsem je zase ostříhala. Nynější podobu vidíte na posledních dvou fotkách...

Dřív...:

(Pseuda, copánky+ dredy, copánky+dredy o5)

Teď:Nadpis:

22. april 2012 at 11:38 | Ophelia |  Random
Zase jsem vyhrabala pár oblíbených obrázků z počítače a chtěla bych se s vámi o ně podělit v následujících několika článcích. Bla blabla...

Fotografie z cyklu "Cesta ke svobodě"
Autorem je pan Jindřich Štreit

Happy 420!!

21. april 2012 at 21:08 | Ophelia |  Random
Tak tedy přecijenom. I když o den pozdě. Já si to nikdy neumim načasovat. -.-

Tak nějak.

21. april 2012 at 13:15 | Ophelia |  Random
"Zvláštní. Poslední dobou jentak proplouvám životem bez jakejchkoliv divností. Proto blog momentálně bez článků."
Sere mě kvalita blog.cz! Buď mi nejdou přidat obrázky, nebo napíšu článek a zaboha nelze zveřejnit... A teď ještě youtube! Ano chápu, jsem na jejich serveru zadarmo a mám bejt ráda aspoň za to. Jenže přecijenom to naštve!
Bla bla blá. Cejtim se divně. Měla bych si jít koupit podprsenku, ale vůbec- VŮBEC se mi nechce do žádnýho obchodního centra. K čertu s tím. Opravdu hodně nemám ráda všechny tyhle místa, kde hraje ,,moderní,, hudba, kde je spousta blikajících světýlek a nutí tě to tam být celý dny. Nechápu, jak tam může chodit někdo když nemusí.
Jsem pořád trochu nemocná. Už to je skoro měsíc. Ale dřív to bylo horší. Nemohla jsem si ani sednout. Jenom jsem spala.
Poslední dobou ale, právě asi díky nutnosti být doma a né v přírodě, hodně kreslim a maluju. Hlavně zvířata. Asi si tim vynahrazuju to, že nemůžu chodit ven. Nebo teď už jo- předtim ne. Konečně jsem po dlouhé době zase vytáhla svůj moleskine a čmárala si jentak bez ducha. Mám pak hrozně ráda ten pocit, když je deník pokreslenej celej. Za tři roky se stejně svejm nynějším kresbám budu smát. Vlastně většinou aji už týden po nakreslení. Den. Nebo rovnou hned.
Bla bla bla.
Vyšla jsem ze cviku. Neumim napsat souvislej článek.
Právě jsem si pocákala celou klávesnici semínkama z rajčete. Super!


Rychlovka s indiánem

17. april 2012 at 20:06 | Ophelia
Proč mi vůbec nejdou nahrát obrázky na blog? Děje se to vám všem? Ani přes galerii to nejde...
Jinak tenhle obrázek mi trval asi deset minut. Nehledejte v tom žádnou pointu. Prostě skicka z černobílé fotografie knihy Dějiny amerického národa. Bla bla bla blá. Poslední dobou mi ani nic pořádnýho namalovat nejde. Mám tady asi tři rozdělaný plátna a spousta výkresů a skicek co nestojej za to dodělat.

Mrtvoly na svatbě

16. april 2012 at 15:57 | Ophelia
Proč o sobě všichni tvrděj, že jsou umělci? Netvrdím to, prosím neukamenujte mě. Jen takové čáranice ze strejdovy svatby. Bylo to ve staromódním hotelu na kraji Brna, kde měli spousty těhlech vycpanejch krasavců a ještě větší spousty okuchanýho paroží. Možná nechutný, ale hlavně jsem byla ráda za to, že mi zvířata nehejbala hlavou, nelekala se a neodcházela uprostřed kreslení.
+jedna dokumentární fotka ;)